Altkom Software and Consulting - Ubezpiecznie
Altkom Akademia - Katalog Ludzie
Altkom Software and Consulting - Bankowość
Altkom Akademia - Edukacja
zobaczyc-inaczej

30 lat na polskim rynku
Historia naszego rozwoju, najważniejsze osiągnięcia i wydarzenia

WYDARZENIA

2018
Lipiec
2018

Altkom Akademia ponownie na czele raportu Computerword TOP200 - edycji 2018

TOP 200 - Altkom Akademia nr 1
W tegorocznej, 26 edycji raportu Computerworld TOP200, ponownie znaleźliśmy się na pierwszym miejscu rankingu dostawców usług szkoleniowych dla IT w Polsce. Według opublikowanych w raporcie danych, udział Altkom Akademii w rynku szkoleń IT w 2017 roku wynosił blisko 25%.
Luty
2018

Altkom Akademia i Wolters Kluwer realizują wspólne projekty edukacyjne

Rozpoczęliśmy współpracę z Wolters Kluwer – największego w Polsce wydawcy publikacji prawnych. Kooperacja zakłada realizację wspólnych projektów edukacyjnych kierowanych do różnych grup odbiorców biznesowych, w szczególności prawników, pracowników działów finansowych, księgowych i HR.
2017
Czerwiec
2017

Altkom Akademia od 20 lat liderem rynku szkoleń IT w Polsce

TOP 200 - Altkom Akademia nr 1
W 25 jubileuszowej edycji raportu Computerworld TOP200, Altkom Akademia ponownie znalazła się na 1 miejscu rankingu dostawców usług szkoleniowych. Zgodnie z opublikowanymi danymi, udział firmy w rynku szkoleń IT wzrósł w ciągu ostatniego roku z 25% do rekordowych 30%.
Kwiecień
2017

Digital Product Center - Hitem Roku 2017

Hit Roku 2017 - rekomendacja Gazeta Bankowa
Rekomendacja HIT Roku 2017 Gazety Bankowej dla rozwiązania Digital Product Center autorstwa Altkom Software & Consulting.
Kwiecień
2017

Altkom Akademia najczęściej wybieraną przez specjalistów technologii IBM firmą szkoleniową

Podobnie jak w ubiegłych latach, także w 2016 r., Altkom Akademia S.A. była najczęściej wybieraną przez specjalistów technologii IBM firmą szkoleniową w Polsce. Z szerokiej oferty szkoleń stacjonarnych IBM, największą popularnością cieszyły się: Power I i AIX, Storage i Tivoli Storage Manager, Baza danych DB2, Mainframe z/OS, System SIEM QRadar, Serwer aplikacyjny WebSphere oraz Cognos.
Marzec
2017

Altkom Akademia z The Open Group

Altkom Akademia S.A. uzyskała prestiżowy status członkowski „Gold Member” konsorcjum The Open Group. Tym samym, jest jedyną organizacją w Polsce i jedną z 60 na świecie, obok takich firm jak: Microsoft, EY, Accenture, która posiada uprawnienia do czynnego udziału w pracach nad rozwojem i standaryzacją technologii IT wspieranych przez The Open Group.
The Open Group
2016
Październik
2016

Altkom Akademia ponownie liderem wśród dostawców szkoleń Red Hat

Altkom Akademia została uhonorowana tytułem największego dostawcy certyfikowanych szkoleń z technologii Red Hat w Europie. Tym samym, nasza firma utrzymała wieloletnią już pozycję lidera w edukacji specjalistów Red Hat. Więcej »
Lipiec
2016

Altkom Akademia nr 1 wśród dostawców szkoleń IT w Polsce

Altkom Akademia, po raz kolejny z rzędu, została uznana za największego dostawcę usług szkoleniowych w Polsce. Zgodnie z opublikowanymi w tegorocznym raporcie Computerworld TOP200 danymi, udział Altkom Akademii wśród największych firm szkoleniowych wynosił 25%, co znaczy że średnio co czwarty specjalista IT w Polsce szkolił się właśnie w naszej firmie.
Kwiecień
2016

Altkom Akademia szkoli firmy z Podkarpacia

Ośrodek Rzeszów Otwarcie Ośrodka w Rzeszowie
Podczas uroczystości otwarcia ośrodka szkoleniowego, która odbyła się 21 kwietnia 2016 r. w Rzeszowie, Altkom Akademia oficjalnie zainaugurowała swoją działalność edukacyjną w regionie.
Więcej »
Marzec
2016

Altkom Akademia Autoryzowanym Centrum Edukacyjnym ORACLE

Altkom Akademia uzyskuje autoryzacje edukacyjną od firmy ORACLE. Jest to kolejna autoryzacja po Cisco, SAP i IBM Akademii.
Marzec
2016

Edushoty - krótkie formy szkoleniowe w ofercie Altkom Akademii

Edushoty to nowy format szkoleń - modułowy, praktyczny i wygodny. Skierowany do osób, które w krótkim czasie potrzebują zdobyć lub uzupełnić konkretną wiedzę i umiejętności.
Przejdź do oferty »
Luty
2016

Altkomikum - szkolenia Altkom Akademii dla młodzieży

Uruchamiamy projekt szkoleń z informatyki i elektroniki dla młodzieży zainteresowanej nauką samodzielnego tworzenia stron WWW, gier i aplikacji, budowaniem oraz oprogramowaniem robotów a także technikami planowania i prowadzenia projektów.
2015
Październik
2015

Red Hat Certified Training Partner of the Year 2015

absl, aspire
Altkom Akademia po raz kolejny została wyróżniona przez firmę Red Hat - tytułem najlepszego partnera edukacyjnego regionu Europy środkowo-wschodniej. Tegoroczny sukces Altkom Akademii, to zasługa nie tylko wyróżniającej jakości naszych usług, ale też wartości dodanej, jaką dostarczamy naszym klientom.
Wrzesień
2015

Altkom Akademia członkiem ABSL i ASPIRE

absl, aspire
We wrześniu 2015 r. Altkom Akademia została członkiem wspierającym największych organizacji zrzeszających firmy z branży BPO/SSC w Polsce - ABSL i ASPIRE
Lipiec
2015

Autoryzacja APMG dla „Sułtańskiego Wesela”

Przyznanie akredytacji instytutu APMG-International dla symulacji biznesowej „Sułtańskie Wesele” (Altkom Akademia) i uznanie jej za oficjalny materiał szkoleniowy do praktycznego nauczania metodyki AgilePM®.
APMG Symulacja biznesowa Sułtańskie Wesele. Szkolenie
Maj
2015

Altkom Akademia partnerem edukacyjnym Cisco

SAP
Podpisaniem umowy z CISCO Systems, Inc., pomyślnie zakończyliśmy procedurę certyfikacji, uprawniającą do oferowania autoryzowanych szkoleń tej firmy jako „CISCO Learning Partner (CLP)”. Oferta CISO uzupełnia propozycję autoryzowanych szkoleń Altkom Akademii w obszarze technologii korporacyjnych.
Luty
2015

Połączenie Integrity Solutions Sp. z o.o. i eOpen Sp. z o.o

Integrity Solutions Sp. z o.o. i eOpen Sp. z o.o. podpisały umowę o połączeniu. Dotychczasowi właściciele eOpen stali się wspólnikami Integrity Solutions (łącznie objęli 18 proc. udziałów spółki, 82 proc. jest w rękach dotychczasowych udziałowców, w tym 51 proc. ma Altkom Akademia). Nowa firma będzie działać pod marką Integrity Partners i będzie się koncentrować na trzech filarach: chmura, bezpieczeństwo i infrastruktura IT.
Integrity Solutions - eOpen
Styczeń
2015

Rekordowe wyniki Altkom Akademii w obszarze szkoleń z zarządzania projektami

Rok 2014 był dla Altkom Akademii rekordowy pod względem realizacji szkoleń w obszarze popularnych metodyk zarzadzania projektami. Porównując wyniki rok do roku, firma przeszkoliła 60% więcej osób, umacniając tym samym pozycję lidera na tym rynku. W minionym roku, na szkoleniach w Altkom Akademii wiedzę z zakresu zarządzania projektami rozwinęło ponad 15 tysięcy osób.
2014
Listopad
2014

Altkom Software & Consulting rozpoczął wspieranie systemów Allianz Global Assistance UK

Z początkiem października 2014 Altkom Software & Consulting (ASC) rozpoczął aktywne świadczenie usługi utrzymania i serwisowania czternastu kluczowych systemów informatycznych dla Allianz Global Assistance UK (AGA UK). Altkom objął kluczowe dla funkcjonowania biznesu aplikacje, zapewniające kompleksową obsługę najważniejszych linii produktowych Allianz, w tym ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń majątkowych i podróżnych. Ponadto przejętych zostało szereg systemów pomocniczych, strategicznych dla działania back office.
Październik
2014

"Partner of the Year - Learning Center"

Po raz kolejny z rzędu zostaliśmy wyróżnieni przez Microsoft tytułem Partnera Roku w kategorii najlepszego centrum szkoleniowego. Przyznany tytuł „2014 - Partner of the Year – Learning Center” jest potwierdzeniem utrzymania przez Altkom Akademię najwyższych usług edukacyjnych w obszarze produktów firmy Microsoft. Jest to także wyraz zaufania Klientów do jakości szkoleń oferowanych przez naszą firmę.
Lipiec
2014

Altkom zakończył czteroletni projekt modernizacji systemu dla AXA Assistance Benelux

Specjaliści Altkom Software & Consulting zakończyli projekt informatyczny, który okazał się być jednym z najbardziej ambitnych i złożonych w historii firmy. W trwające cztery lata prace nad modernizacją systemu informatycznego Klienta zaangażowany był ponad trzydziestoosobowy zespół specjalistów i ekspertów z ASC. Wytworzony produkt całościowo wspiera procesy biznesowe związane z konfiguracją produktów zdrowotnych, obsługą kontraktów, w tym polis grupowych i indywidualnych, taryfikacją i billingiem składki oraz rozliczaniem świadczeń, z zarządzaniem siecią świadczeniodawców oraz został zbudowany portal dla ubezpieczonych.
Czerwiec
2014

Altkom has finished four year project of updating the system for AXA Assistance Benelux

Kwiecień
2014

Altkom Akademia certyfikowanym ośrodkiem CERTIPORT

Authorized Certiport Testing Center
Od kwietnia w Altkom Akademii można zdawać akceptowane są na całym świecie, międzynarodowe egzaminy udostępniane przez firmę Certiport.
Certiport to dostawca uznawanych na całym świecie certyfikacji w zakresie IT.
2013
Październik
2013

Altkom Akademia Partnerem Roku 2013 Microsoft

Podczas odbywającej się w dniach 2-3 października w Serocku konferencji Microsoft Partner Strategy, Altkom Akademia odebrała nagrodę w kategorii najlepszego centrum szkoleniowego. Przyznany tytuł "2013 - Partner of the Year - Learning Center" jest wyrazem uznania firmy Microsoft dla aktywności i zaangażowania Altkom Akademii w szerzeniu na polskim rynku, wiedzy o jej produktach.
Październik
2013

Autoryzowane szkolenia IBM w Altkom Akademii

Z początkiem października 2013 roku nasza oferta edukacyjna zostanie rozszerzona o autoryzowane szkolenia z kluczowych produktów IBM. W wyniku umowy podpisanej z międzynarodowym dostawcą szkoleń IT - firmą Global Knowledge, będącą IBM Global Training Provider - uzyskaliśmy tytuł "Global Knowledge Training Partner", uprawniający do prowadzenia autoryzowanych szkoleń IBM. Szkolenia będą obejmować zarówno zagadnienia związane z serwerami, jak i oprogramowaniem IBM, w tym m.in.: zSeries, WebSphere, Tivoli, DB2, Rational, AIX, Domino.
Lipiec
2013

Altkom Akademia - Nr 1 wśród firm szkoleniowych w rankingu TOP 200

Altkom ponownie znalazł się na pierwszym miejscu rankingu "Największych firm świadczących usługi szkoleniowe". Niezależny raport stanowi najpełniejsze opracowanie polskiego rynku teleinformatycznego, będąc cennym źródłem informacji na temat kondycji dostawców dla sektora ICT, dominujących trendów oraz sektorach najwięcej inwestujących w IT. Najnowsza edycja powstała na podstawie danych z 2012 r.
Czerwiec
2013

Altkom sponsorem tytularnym drużyny koszykówki kobiet AZS PW

Logo: Altkom AZS PW
Altkom oraz II ligowa drużyna koszykówki kobiet KU AZS PW podpisały umowę Sponsoringu Tytularnego. W nadchodzącym sezonie rozgrywkowym, który rozpocznie się jesienią, drużyna z Politechniki Warszawskiej grać będzie pod nazwą - Altkom AZS PW.
2012
Listopad
2012

Utworzenie nowego oddziału Altkom
Software & Consulting w Lublinie

Mapa Ośrodek Lublin
Październik
2012

TRAINING ASSURANCE
gwarancja powtórzenia szkolenia tylko w Altkom Akademii

Wszyscy, którzy w okresie od 1 października do 21 grudnia br. zapiszą się na szkolenie otwarte w Altkom Akademii, uzyskują możliwość jego bezpłatnego powtórzenia. Jeśli po przebytym szkoleniu, uczestnik uzna, że nie przyswoił wiedzy w stopniu zadowalającym, może w kolejnym wybranym terminie ponownie wziąć udział w całości lub części zajęć.
Training Assurance
2011
Październik
2011

Oferta edukacyjna Altkom Akademii S.A. dostępna w nowym kanale sprzedaży

W dniu 4 października Altkom Akademia S.A. podpisała umowę o współpracy z ABC Data S.A., liderem na rynku dystrybucji IT w Polsce. Dzięki współpracy Centrum edukacyjne ABC DATA zyskuje silnego i wiarygodnego partnera, Altkom zaś ma szansę dotarcia do nowych Klientów.
Logo ABC Data
Marzec
2011

Realizujemy projekt doradczy optymalizacji procesu wytwórczego software dla SKANSKA

Logo SKANSKA
2010
2009
Sierpień
2009

Współpracujemy z SAP Polska

Altkom Akademia rozpoczęła w sierpniu współpracę z firmą SAP Polska w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań związanych z usprawnianiem procesów biznesowych. Tym samym firma poszerzyła listę oferowanych systemów ERP o system SAP Business One.
SAP Polska
Lipiec
2009

Migracja PTK Centertel z platformy Novell do Microsoft w ramach projektu Common AD w Telekomunikacji Polskiej

Migracja z Novel do Microsoft
Maj
2009

Altkom Akademia publikuje raport o sytuacji na rynku szkoleń

Raport z rynku szkoleń 2009
Raport z badań na temat aktualnego stanu rynku szkoleń został zaprezentowany podczas spotkania prasowego, które odbyło się 20 maja w Warszawie. Mimo spowolnienia gospodarki, wyniki badania przeprowadzonego na próbie ponad 800 polskich firm dowodzą, że pracodawcy są świadomi potrzeb edukacyjnych pracowników i nie oszczędzają na szkoleniach.
Kwiecień
2009

Prawo Finanse Kadry - nowe szkolenia dla biznesu

Od początku maja Altkom Akademia wprowadziła do swojej oferty nowe szkolenia z zakresu prawa, finansów i kadr. Głównym założeniem szkoleń jest aktualizacja wiedzy z zakresu regulacji prawnych dotyczących podatków, rachunkowości oraz ich zastosowania w praktyce. Mają one także na celu zapoznanie uczestników z zagadnieniami finansowymi i regulacjami dotyczącymi aspektów kadrowo-płacowych w przedsiębiorstwach.
Marzec
2009

Wrocławski ośrodek Altkom Akademii szkoli w nowej siedzibie

Wrocław - mapa Wrocław - recepcja Wrocław - sal szkoleniowa Wrocław - kawiarnia
Wrocławski ośrodek Altkom Akademii - przeprowadził się do nowej siedziby usytuowanej w samym centrum miasta.

Od 9 marca szkolenia odbywają się w budynku Bema Plaza, przy ul. gen. Józefa Bema 2.
Luty
2009

Sprzedaż licencji autorskiego frameworku Altkomu ANET

przyspieszającego tworzenie aplikacji w technologii .NET do AXA Assistance na potrzeby nowo budowanego zespołu developerskiego w Argentynie.
Framework ANET
Luty
2009

Egzaminy Prometric - najlepszy partner w Polsce

Altkom Akademia uzyskała status partnera numer 1 firmy Prometric – największego na świecie dostawcy testów i rozwiązań, umożliwiających weryfikację wiedzy z obszaru IT. Tytuł ten przyznano ze względu na przeprowadzenie w 8 ośrodkach Altkom Akademii w 2008r, blisko ¼ wszystkich egzaminów Prometric w Polsce.
Styczeń
2009

Wdrożenia pierwszych w Polsce kompleksowych systemów zarządzania tożsamością uprzywilejowaną w sektorze ubezpieczeniowym i paliwowym

Styczeń
2009

Altkom Akademia została Diamentem Forbesa 2009

Altkom Akademia znalazła się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2009 – rankingu przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Firma zajęła 38 miejsce w województwie mazowieckim, oraz 153 pozycję w ogólnopolskim rankingu, wśród ok. 800 podmiotów analizowanych w kategorii firm średnich.
Styczeń
2009

Wdrożenie systemu jakości zgodnego z ISO 9001:2008 i CMMI level 2

Altkom Software and Consulting ISO 9001:2008 CMMI level 2
2008
Listopad
2008

Rozwinięcie oferty usługowej o wdrożenia rozwiązań z rodziny Microsoft Dynamics

Microsoft Dynamics
Październik
2008

Podjęcie współpracy z firmą Cyber-Ark Software w zakresie wdrożenia systemów zarządzania tożsamością uprzywilejowaną

Październik
2008

Zarządzanie projektami - Szkolenia akredytowane PRINCE2™

Altkom Akademia S.A. otrzymała akredytację dla szkoleń z zakresu brytyjskiej metodyki zarządzania projektami PRINCE2™. Akredytacja APM Group Ltd. potwierdza nasze kompetencje w zakresie prowadzenia projektów oraz nauczania tej metodyki. Oprócz szkoleń organizujemy również egzaminy umożliwiające zdobycie międzynarodowych certyfikatów PRINCE2™ Foundation i PRINCE2™ Practitioner.
Wrzesień
2008

Wdrożenie systemu do Likwidacji Szkód Komunikacyjnych w Czechach

Sierpień
2008

Altkom kolejny raz najlepszy w Europie!

Podczas konferencji EMEA Red Hat Partner Summit 08 w Maladze, Altkom Akademia otrzymał drugi raz z rzędu nagrodę "EMEA* TRAINING PARTNER OF THE YEAR". Utrzymując wysoki poziom techniczny, organizacyjny oraz kompetencyjny kolejny raz byliśmy nie do pobicia.
Lipiec
2008

Podpisanie umowy ramowej w zakresie świadczenia usług IT z grupą PZU

logo PZU
Czerwiec
2008

Pierwsze miejsce w kategorii "Największa firma świadcząca usługi szkoleniowe" przypadło Altkom Akademii S.A.

6 czerwca 2008 r., miesięcznik Computerworld, już po raz 17, ogłosił wyniki autorskiego rankingu TOP 200. Pierwsze miejsce w kategorii "Największa firma świadcząca usługi szkoleniowe" przypadło Altkom Akademii.
Czerwiec
2008

Pierwsza edycja programu stażowego Enter 2008

Logo programu ENTER
Altkom Software & Consulting - oferuje najlepszym absolwentom programu - 18-miesięczny kontrakt i pracę z najlepszymi programistami.
Maj
2008

Powstaje wydawnictwo Paradygmat

Wydawnictwo PARADYGMAT powołała do życia Fundacja Altkom Akademia. Celem wydawnictwa jest udostępnianie czytelnikom dorobku i najnowszych osiągnięć psychologii do wykorzystania ich w pracy zawodowej: działalności naukowo-badawczej, edukacji studentów i uczestników szkoleń, udzielaniu profesjonalnej pomocy psychologicznej.
Kwiecień
2008

System jakości w Altkom Akademii

Altkom Akademia pozytywnie przeszła audyt na zgodność Systemu Zarządzania Jakością wdrożonego dla usług edukacyjnych z normą ISO 9001:2000.
Logo Altkom Akademia
Marzec
2008

Nawiązanie współpracy z Mondial Assistance w Wielkiej Brytanii dotyczącej budowy rozwiązania na urządzenia mobilne dla assistance drogowego

Luty
2008

Altkom Akademia autorem pierwszych w Polsce szkoleń informatycznych dla niesłyszących

Logo
Altkom Akademia stworzyła pierwsze w Polsce szkolenia informatyczne dla osób z dysfunkcjami słuchu. Zakres szkoleń obejmuje podstawy programu Excel oraz ABC komputera, których celem jest zdobycie podstawowych umiejętności w pracy w środowisku Windows, umiejętność obsługi przeglądarek internetowych oraz poczty elektronicznej.
2007
Lipiec
2007

Podjęcie współpracy z EMC Corporation w zakresie wdrożeń systemów zarządzania i przechowywania danych

Maj
2007

Pierwsza w Polsce akredytacja Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych (SJSI)

Uzyskany status uprawnia Altkom Akademię - jako jedyną firmę szkoleniową w kraju - do realizacji akredytowanego szkolenia "Certyfikowany tester - poziom podstawowy", zakończonego egzaminem umożliwiającym otrzymanie międzynarodowego certyfikatu ISTQB w zakresie testowania.
Kwiecień
2007

Ponownie pierwsi w Raportach Teleinfo i Computerworld

Altkom ponownie na pierwszym miejscu wśród największych firm szkolących wg niezależnych raportów TOP 200 i Teleinfo 500
Raport TOP 200
Raport Teleinfo500
Marzec
2007

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001 w zakresie tworzenia oprogramowania i usług IT

Certyfikat zgodności Systemu Jakości z normą ISO 9001:2000 w zakresie tworzenia oprogramowania i konsultingu IT oraz projektowania i wdrażania rozwiązań IT.
Luty
2007

Wdrożenie rozwiązania do obsługi ubezpieczeń zdrowotnych w Panamie i Stanach Zjednoczonych

Mapa świat, Panama, USA
Styczeń
2007

Nowa siedziba Altkom Akademii

Warsaw Trade Tower przy ul. Chłodnej 51 jest od 29 stycznia nową siedzibą Altkom Akademii.
2006
Październik
2006

Altkom Akademia ponownie najlepszym ośrodkiem edukacyjnym Red Hat w Europie

Na dorocznym spotkaniu Global Learning Services (GLS) Altkom Akademia otrzymała nagrodę dla najlepszego europejskiego ośrodka szkoleniowego Red Hat.
Sierpień
2006

Największy autoryzowany ośrodek szkoleniowy Microsoft 2006

Altkom Akademia S.A. po raz kolejny największą polską firmą szkolącą z technologii Microsoft. Ranking od kilku lat prowadzony przez Microsoft Polska wyłania firmy, które osiągają największy udział w rynku autoryzowanych szkoleń Microsoft. Altkom Akademia od kilku lat z powodzeniem broni pozycji lidera tabeli.
Czerwiec
2006

Budowa rozwiązania mobilnego dla Auto Assistance

w Belgii do obsługi Assistance drogowego.
Marzec
2006

Wdrożenie w Grupie ITI

Wdrożenie centralnego systemu pocztowego dla wszystkich spółek z Grupy ITI
Logo Grupa ITI
Luty
2006

Odtwarcie ośrodka w Łodzi

Łódź - mapa Łódź - recepcja Łódź - sal szkoleniowa Łódź - kawiarnia
Kolejny ośrodek szkoleniowy
w centralnej Polsce.
Styczeń
2006

Altkom Akademia S.A. uzyskała tytuł Microsoft Gold Certified Partner

W styczniu 2006 roku firma Altkom uzyskała tytuł Microsoft Gold Certified Partner w ISV/Software Solutions przyznawany niezależnym producentom oprogramowania (ISV - Independent Software Vendor) i kompletnych rozwiązań programistycznych (Software Solutions) tworzonych w technologii Microsoft .NET.
2005
Grudzień
2005

Altkom Akademia S.A. największym partnerem edukacyjnym Microsoftu w 2005 roku

Przedstawiciele Microsoft Polska ogłosili na ostatnim zjeździe Partnerów w Warszawie, że największym partnerem edukacyjnym korporacji w roku 2005 była w Polsce Altkom Akademia.
Wrzesień
2005

801 ALTKOM. Infolinia edukacyjna Altkom Akademii

Pierwszego września Altkom Akademia uruchomiła nowoczesną infolinię edukacyjną. Pod numer 0-801 Altkom (w tradycyjnym zapisie: 0-801 258 566) mogą już dzwonić wszyscy zainteresowani edukacją informatyczną.Pierwszego września Altkom Akademia uruchomiła nowoczesną infolinię edukacyjną.
Wrzesień
2005

Altkom Akademia Partnerem Merytorycznym największej imprezy technologicznej w Polsce

Altkom Akademia jest partnerem merytorycznym Microsoft Technology Summit 2005 - największej konferencji technologicznej w Polsce. Blisko 2,5 tysiąca gości, miało do wyboru 54 sesje tematyczne. Wykłady prowadziło 30 ekspertów z Polski i z zagranicy. Wśród firm zaangażowanych w przygotowanie sesji najliczniejszą grupę prelegentów stanowili inżynierowie Altkom Akademii.
Kwiecień
2005

Altkom Software & Consulting ukończył prace nad przygotowaniem globalnego rozwiązania do obsługi ubezpieczeń zdrowotnych

Pierwsze wdrożenie systemu we Włoszech i Francji.
logo Altkom Software and Consulting
2004
Październik
2004

Altkom Akademia i Kom-Pakt unowocześniają system informatyczny Ministerstwa Skarbu Państwa

Operacja migracji systemu objęła łącznie ok. 40 serwerów i 450 stacji roboczych pracujących w centrali ministerstwa oraz w 13 delegaturach terenowych.
Lipiec
2004

Altkom prezentuje alternatywne rozwiązanie dla branży gazowniczej

Podczas Konferencji Gaz 2004 Altkom zaprezentuje system PEMAC - rozwiązanie służące zarządzaniu infrastrukturą techniczną dla przedsiębiorstw sektora gazowniczego. System PEMAC - będący własnością irlandzkiej grupy PMI - ma bogate referencje wdrożeniowe w branży gazowniczej. Altkom, na mocy umowy z PMI Software Ltd., stał się partnerem firmy na krajowym rynku.
Marzec
2004

Najlepszy autoryzowany ośrodek szkoleniowy firmy Microsoft w roku 2004

Firma Altkom Akademia S.A. otrzymała tytuł Najlepszy autoryzowany ośrodek szkoleniowy Microsoft w roku 2004. Tytuł ten przyznany został na dorocznym spotkaniu partnerów edukacyjnych Microsoftu.
Luty
2004

Wybór czytelników NetWorld: Altkom Akademia S.A. najlepszą firmą szkoleniową

Altkom Akademia S.A. uzyskała tytuł "Sieciowa firma 10-lecia - wybór Czytelników NetWorlda" w kategorii najlepsza firma szkoleniowa. Tytuł przyznany został w plebiscycie zorganizowanym przez redakcję miesięcznika NetWorld z okazji dziesięciolecia obecności na polskim rynku.
2003
Grudzień
2003

Uzyskanie statusu autoryzowanego partnera Microsoftu w zakresie sprzedaży Microsoft Business Solutions - Navision

W grudniu 2003 r. podpisano umowę między firmą Altkom a Microsoft Business Solutions Polska Sp. z o.o., na mocy której Altkom uzyskał status Microsoft Certified Business Solutions Partner. To jedna z najważniejszych umów partnerskich, jakie Microsoft podpisuje na lokalnych rynkach z liczącymi się integratorami bądź firmami wdrożeniowymi. Altkom stał sie partnerem koncernu z Redmond w zakresie sprzedaży na polskim rynku rozwiązań Microsoft Business Solutions - Navision.
Październik
2003

Altkom Akademia pierwszym w Polsce złotym partnerem Microsoftu w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych

Warszawa, 9 października 2003 r. - Altkom Akademia S.A. jako pierwsza firma w Polsce uzyskała prestiżowy tytuł "Microsoft Gold Certified Partner for Security Solutions". Jest to już drugi certyfikat partnerski klasy "gold" przyznany przez Microsoft, pierwszy - "Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions" - Altkom otrzymał w 2002 roku.
Październik
2003

Pierwsze Centrum Edukacyjne DB2 w Polsce

Warszawa, 6 października 2003 r. - W ramach nowego programu edukacyjnego ECIS (Education Center for IBM Software), IBM przyznało firmie Altkom Akademia S.A. tytuł Centrum Edukacyjnego DB2 (Education Center for DB2 Information Management Software). Jest to pierwsze Centrum Edukacyjne DB2 w Polsce. Jak ważna jest to decyzja, świadczy informacja, że na świecie jest tylko 21 firm mających taki tytuł.
Październik
2003

Statuetki Lidera Edukacji Informatycznej Kadr wręczone

Wystartowała pierwsza edycja programu "Lider edukacji informatycznej kadr", którego celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę stałego dokształcania pracowników firm i przedsiębiorstw w zakresie nowoczesnej technologii, zwłaszcza informatycznej. Organizatorem programu i fundatorem nagród jest firma Altkom Akademia S.A. wraz z partnerami Bank Zachodni WBK S.A., Telekomunikacja Polska S.A. oraz NextiraOne Sp. z o.o. Laureatów pierwszej edycji programu Lider Edukacji Informatycznej Kadr zainicjowanego przez Altkom Akademię wyłoniła Kapituła pod przewodnictwem prof. dr. hab. Jana Madeya.
Lipiec
2003

Altkom Akademia i BEA Systems- umowa partnerska

Altkom Akademia S.A. wprowadziła do swojej oferty szkoleniowej produkty firmy BEA Systems oparte o platformę WebLogic. Altkom jest kolejną polską firmą, która będzie miała w swojej ofercie szkolenia certyfikowane przez BEA Systems.
Czerwiec
2003

PTK Centertel wybrał Altkom Akademię

Altkom Akademia będzie szkolić pracowników operatora sieci IDEA. Centertel podpisał kolejną umowę szkoleniową. Partnerem edukacyjnym operatora sieci Idea będzie Altkom Akademia S.A. Podpisana umowa ma charakter ogólnopolski i dotyczy realizacji zaawansowanych szkoleń z zakresu najnowszych technologii wykorzystywanych przez operatora, a także szkoleń znajdujących się w stałej ofercie Altkomu.
Maj
2003

Altkom Akademia szkoli pracowników Praktikera

Praktiker Polska sp. z. o.o. i Altkom Akademia S.A. podpisały umowę, na mocy której warszawska firma przeszkoli pracowników Praktikera. Szkolenia, które zakupiła sieć handlowa, dotyczą zagadnień związanych z użytkowaniem aplikacji biurowych i pracy z wewnętrznym systemem magazynowym. Altkom Akademia S.A. przeszkoli 1300 pracowników Praktikera w całym kraju.
Maj
2003

Altkom Akademia powołała Radę Programową

Jej powołanie jest elementem ciągłego procesu doskonalenia oferty programowej tej największej polskiej firmy z branży edukacji informatycznej. Rada będzie kształtowała i koordynowała wszelkie aspekty działalności szkoleniowej, programy nauczania oraz cały proces dydaktyczny.W jej skład weszli wybitni specjaliści, znani w świecie informatycznym z bogatego dorobku naukowego. Na czele Rady stanął prof. dr hab. Jan Madey - z Instytutu Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego. Znaleźli się w niej także prof. dr hab. Jerzy Kisielnicki z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz prof. dr hab. inż. Jan Zabrodzki z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
Kwiecień
2003

Altkom Akademia w czołówce branży IT

Altkom Akademia S.A. jest największą firmą szkoleniową w branży informatycznej i trzecim pod względem wielkości, polskim producentem oprogramowania - według Raportu Computerworld TOP200 za rok 2002. Opublikowano wyniki TOP 200 - najstarszego na polskim rynku corocznego raportu branży informatycznej. Altkom Akademia S.A. zajęła w nim pierwsze miejsce jako największa polska firma edukacji informatycznej. Warszawska spółka uplasowała się również na trzecim miejscu po Computerlandzie i Prokomie wśród największych krajowych producentów oprogramowania.
Marzec
2003

Dostarczenie oprogramowania do obsługi ubezpieczeń zdrowotnych dla Inter Partner Assistance w Belgii

Inter Partner
2002
Grudzień
2002

Usługi edukacyjne Altkom Akademii dla Centrum Edukacji Grupa Orlen

Na mocy zawartej umowy Altkom Akademia będzie świadczyła dla Koncernu, spółek Grupy Kapitałowej ORLEN oraz przedsiębiorstw regionu wszelkie informatyczne usługi szkoleniowe. Oprócz standardowych szkoleń, które znajdują się w ofercie Altkom Akademii, przedmiotem umowy są także usługi specjalne uwzględniające szczególne wymagania szkoleniowe Centrum Edukacji. Są to kursy profilowane dostosowane do konkretnych potrzeb spółek wchodzących w skład Grupy ORLEN.
Grudzień
2002

Altkom Akademia S.A. wyróżniona przez Microsoft

Microsoft, który obchodzi właśnie jubileusz dziesięciolecia obecności w Polsce wyróżnił swych najlepszych partnerów. Jedyną firmą z branży edukacji informatycznej, która została w ten sposób uhonorowana jest Altkom Akademia S.A. Jak uzasadniają przedstawiciele Microsoft Polska - Altkom Akademia to największy ośrodek szkoleniowy Microsoft. Otrzymała liczne tytuły i autoryzacje naszej firmy, w tym najważniejszy tytuł Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions. Jest najbardziej zaawansowanym technologicznie ośrodkiem w Polsce, szkolącym największą liczbę osób na autoryzowanych kursach i zatrudniającym najwięcej certyfikowanych specjalistów w dziedzinie produktów i technologii Microsoft.
Listopad
2002

Altkom Akademia S.A. jedynym partnerem CompTIA

Altkom Akademia na mocy podpisanej właśnie umowy jest jedyną w Polsce firmą edukacyjną, członkiem niezależnego stowarzyszenia CompTIA. Z programów certyfikacyjnych CompTIA skorzystało już blisko pół miliona osób. Ta największa na świecie informatyczna organizacją non profit od kilku lat konsekwentnie wprowadza światowe standardy certyfikacji w dziedzinie komercyjnej edukacji informatycznej.
Październik
2002

Akademia WWW - Praca dla każdego Akcja społeczna - szukaj pracy w Internecie

Akademia WWW
Altkom Akademia S.A. jest organizatorem akcji "Akademia WWW - Praca dla każdego". Impreza rozpoczyna się już w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 na Placu Konstytucji w Warszawie oraz na placu przy ul. Śląskiej 142 na wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni. Akademia WWW potrwa do końca października i będzie realizowana w największych miastach Polski.
Maj
2002

Utworzenie wraz z Software AG - The XML Academy

Altkom Akademia S.A. - na mocy podpisanej z firmą Software AG umowy - została wyłącznym przedstawicielem programu The XML Academy na terenie Polski. Działająca już w kilkunastu krajach The XML Academy stanowi centrum wiedzy, edukacji i certyfikacji Software AG w zakresie popularyzacji standardu XML i wykorzystywania jego zalet w przedsiębiorstwach.
Kwiecień
2002

Autoryzowane szkolenia VERITAS Software w Altkomie

Altkom Akademia S.A. - jako pierwsza firma szkoleniowa w Polsce - podpisała umowę z VERITAS Software. Na mocy umowy VERITAS Training Partner Program Agreement Altkom prowadzi szkolenia dotyczące produktów VERITAS, takich jak: NetBackup, Foundation Suite (VERITAS Volume Manager + VERITAS File System) czy VERITAS Cluster Server. Altkom Akademia oferuje łącznie 15 szkoleń na różnych poziomach zaawansowani.
Marzec
2002

Altkom integruje Wizję TV i Cyfrę+

Altkom bierze udział w projekcie migracji danych z systemów informatycznych Wizji TV do Cyfry+, w związku z procesem łączenia się obu platform telewizji cyfrowej. Projekt koordynuje zespół IT Canal+. Do obsługi abonentów Wizji TV wykorzystywany jest system WIZARD (Convergys), Canal+ stosuje zaś korporacyjny system SMSWEB. Firma Altkom uczestniczy w tworzeniu odpowiednich narzędzi i przeprowadzenie migracji danych z systemu WIZARD do SMSWEB w sposób nie zakłócający pracy i niewidoczny dla abonentów.
Luty
2002

E-BUY Altkomu w Hewlett-Packard

Altkom wdrożył system E-Buy w kolejnych oddziałach HP. E-Buy to implementacja procesu do obsługi zakupów, stworzona przez zespół Altkomu w oparciu o system zarządzania procesami biznesowymi firmy HP. Zespołem, który opracował i wdrożył system E-Buy kieruje Sławomir Lipski. Rozwiązanie E-Buy wdrożono w oddziałach HP w Polsce, na Węgrzech, w Grecji i w Turcji. System Altkomu zdobył uznanie centrali HP w USA, która na podstawie doświadczeń z Polski wdrożyła system do użytku w innych oddziałach. W najbliższym czasie do krajów tych dołączy Izrael.
2001
Listopad
2001

Altkom wdraża unikalny system klastrowy w Energis Polska

Firma Altkom zakończyła pracę nad realizacją projektu informatycznego w firmie ENERGIS Polska. O jego unikalności stanowi fakt uruchomienia oprogramowania Microsoft Exchange 2000 w środowisku klastrowym. Wszystkie prace związane z realizacją projektu prowadzone były przez Altkom w sposób niezauważalny dla użytkowników systemu - pracowników firmy Energis.
Październik
2001

Pracujemy dla Ytonga

Altkom zakończyła pracę nad realizacją projektu informatycznego w firmie Ytong. W oparciu o technologię Lotus Domino i Notes R5, Altkom stworzył aplikację umożliwiającą obsługę procesu sprzedaży w środowisku rozproszonej bazy danych. Rozwiązanie obejmowało też optymalizację procesu replikacji danych przy uwzględnieniu konieczności odświeżania informacji nawet w sytuacji bardzo słabych łącz.
Wrzesień
2001

Szkolimy pracowników Agory

Do końca roku Altkom przeszkoli ok. 1 000 pracowników Agory. Przedmiotem szkoleń jest system Atex, który wspomaga sprzedaż powierzchni reklamowej w Gazecie Wyborczej. Szkoleniami objęci zostali sprzedawcy ogłoszeń drobnych i wymiarowych oraz pracownicy składu graficznego i działów analiz we wszystkich pozawarszawskich oddziałach Gazety.
Wrzesień
2001

Nowy Netware w Altkomie

Altkom wraz z firmą Novell zorganizował polską edycję warsztatów "NetWare 6 Reviewers Days". Ich celem było zapoznanie środowisk opiniotwórczych z możliwościami najnowszej wersji flagowego produktu Novella, który w wersji 6 rozwiązuje szereg kluczowych problemów biznesowych klientów. Warsztaty prowadzili eksperci Altkomu - firmy, o której kompetencjach w zakresie technologii Novella świadczą tytuły: Novell Business Expert i Novell Authorised Education Center.
Wrzesień
2001

Altkom dla WSIP-u

Firma Altkom zakończyła pracę nad realizacją projektu informatycznego w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych. Zakres prac wykonanych dla WSiP przez Altkom obejmował: wsparcie podczas migracji danych bazy Oracle z platformy PC na platformę IBM AIX opracowanie i wdrożenie procedury backupu "na gorąco" bazy danych Oracle na platformie IBM AIX.
Sierpień
2001

Altkom dla BP

Firma Altkom zakończyła pracę nad rozbudową stworzonego i wdrożonego w koncernie BP autorskiego systemu CSS. Customer Service System to oprogramowanie wspomagające zarządzanie klientami, które stanowi zintegrowaną platformę ewidencji danych o klientach (istotnych z punktu widzenia marketingu i obsługi klienta) oraz platformę komunikacyjną wymiany informacji. Efektem wdrożenia jest zwiększenie efektywności i szybkości obsługi klientów oraz zapewnienie mechanizmów hierarchicznej kontroli realizacji zadań handlowych i marketingowych.
Lipiec
2001

Nowe autoryzacje Altkomu

Firma Altkom - jeden z czołowych integratorów informatycznych w Polsce - uzyskała dwie nowe autoryzacje. Kompetencje Altkomu zostały tym razem potwierdzone przez firmy: Molex Premise Networks - producenta systemów okablowania strukturalnego i Cisco - producenta urządzeń sieciowych. Tym samym tytuły: Molex Premise Networks Partner i Cisco Systems Premier Certified Partner, dołączyły do długiej listy dotychczasowych autoryzacji Altkomu.
Czerwiec
2001

Altkom oferuje zdalne biuro - usługi typu ASP

Firmy Altkom i Microsoft podpisały umowę, na mocy której Altkom rozpoczął świadczenie usług outsourcingowych typu ASP (Application Service Provider - dostarczanie usług aplikacyjnych), pod nazwą Zdalne Biuro. Altkom będzie w ten sposób oferował oprogramowanie Microsoft: m.in.: Windows 2000, Internet Explorer, Office 2000 (Word, Excel, Power Point, Access, Outlook), Exchange 2000 oraz oprogramowanie uzupełniające.
Maj
2001

Sukces informatyki w muzealnictwie

W organizowanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego konkursie pt. "Wydarzenie muzealne roku", III nagrodę w kategorii dokonań z zakresu organizacji otrzymał Zamek Królewski w Warszawie. Spośród 203 najwybitniejszych osiągnięć z zakresu działalności polskiego muzealnictwa w Polsce i zagranicą, jury konkursu zdecydowało o wyróżnieniu programu komputerowej rezerwacji sal i sprzedaży imprez kulturalnych. W Zamku wdrożono stworzony przez firmę Altkom System Ewidencji i Sprzedaży Usług (SEiSU).
Maj
2001

Altkom Akademia objęła patronat nad wizytą prof. Davida L. Parnasa w Polsce

Seminarium i warsztaty pt. "Wpływ dokumentacji na jakość i koszty tworzonego oprogramowania" odbyły się w Warszawie. Prof. David L. Parnas jest jednym z najwybitniejszych światowych autorytetów w dziedzinie inżynierii oprogramowania. Jego badania akademickie i wdrożone projekty dla przemysłu i wojska wywarły wielki wpływ na metody projektowania oraz dokumentacji oprogramowania i kierunki rozwoju całych dziedzin informatyki.
Kwiecień
2001

Nawiązanie współpracy z AXA Assistance we Francji w zakresie tworzenia oprogramowania dla front i middle office dla wielu spółek w Europie. Dynamiczny rozwój kompetencji w technologiach Microsoft

Marzec
2001

Altkom - Novell NetPartner 2000

Altkom - partner roku "sieciowej firmy" Altkom otrzymał od Novella tytuł "Partner Roku 2000". Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii "za duże wdrożenia, w których wykorzystano różnorodne technologie Novell". To już kolejny dowód uznania Novell-a dla Altkomu.
Marzec
2001

Altkom Akademia S.A. - jako pierwsza firma szkoleniowa w Polsce - podpisała umowę z VERITAS Software

Na mocy umowy VERITAS Training Partner Program Agreement Altkom prowadzi szkolenia dotyczące produktów VERITAS, takich jak: NetBackup, Foundation Suite (VERITAS Volume Manager + VERITAS File System) czy VERITAS Cluster Server.
Luty
2001

Pierwsze w Polsce egzaminy MOUS z aplikacji MS Word i MS Excel

Firma Nivo International - wyłączny partner Microsoftu odpowiedzialny za projekt MOUS (Microsoft Office User Specialist) na świecie, wybrała polskie centra egzaminacyjne (ATC), które będą mogły przeprowadzać egzaminy MOUS. Altkom Akademia otrzymała autoryzację jako pierwsza w Polsce.
2000
Październik
2000

Altkom rozpoczyna szkolenia klasy A+

Altkom Akademia S.A. rozpoczęła szkolenia klasy A+, prowadzące do uzyskania certyfikatu Technika Serwisu PC. Certyfikat ten jest honorowany na całym świecie, dzięki autoryzacji amerykańskiego stowarzyszenia Computing Technology Industry Association (CompTIA).
Wrzesień
2000

Software AG Polska Sp. z o.o. i Altkom Akademia podpisały umowę o współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń informatycznych

Inicjatywa ma pomóc w propagowaniu nowego standardu wymiany informacji w sieci Inernet - XML (ang. Extensible Markup Language - rozszerzalny język znaczników)Software AG, pionier w dziedzinie XML i producent Tamino - pierwszej bazy danych dla XML, autoryzuje trzy nowe szkolenia, które znajdą się w ofercie Altkom Akademii. Będzie to na polskim rynku pierwsza oferta szkoleniowa z tego zakresu. Zgodnie z podpisaną umową nabywcy Tamino będą mogli bezpłatnie skorzystać ze szkolenia "Wprowadzenie do XML".
Lipiec
2000

Altkom Akademia realizuje projekt dla Vodafone AirTouch

Altkom wdrożył na potrzeby Vodafone AirTouch, największego na świecie operatora telefonii komórkowej, system rozliczeń dla węgierskiego operatora komórkowego. Umowa, dotycząca wdrożenia i prac nad systemem realizowanych do końca br., szacowana jest na 1 mln USD. W ramach umowy, zawartej w listopadzie ub.r., stworzono kompletny system rozliczeń prowizyjnych dla partnerów zewnętrznych firmy Vodafone, jak również jej pracowników.
Lipiec
2000

Altkom ponownie liderem

Nagroda Telefinfo500 - 2007
W opublikowanym w lipcu raporcie Teleinfo 500 Altkom Akademia zajęła I miejsce wśród 60 najlepszych firm oferujących szkolenia z zakresu informatyki w Polsce w roku 2007, a także I miejsce wśród 25 firm informatycznych, które przeprowadziły najwięcej kursów.
Marzec
2000

Altkom otrzymał od Novell-a tytuł "Partner Roku 2000"

Novell przyznał tytuł Premium NAEC wyróżnienie zostało przyznane w kategorii "za duże wdrożenia, w których wykorzystano różnorodne technologie Novell".
Styczeń
2000

Przekształcenie Altkom Akademii w spółkę akcyjną

Altkom Akademia - logo
1999
Wrzesień
1999

Otwarcie ośrodka w Gdyni

Gdynia, ośrodek Altkom Akademia
Czerwiec
1999

Otwarcie ośrodka we Wrocławiu

Wrocław, ośrodek Altkom Akademia
1998
Grudzień
1998

Podpisanie umowy ramowej dotyczącej współpracy przy rozwoju oprogramowania dla firmy Polkomtel

Dzięki umowie nastąpił dynamiczny rozwój zespołu specjalizującego się w technologiach Java.
Październik
1998

Utworzenie w ramach Altkom struktury software house'u integrującego działalność usługową w zakresie tworzenia oprogramowania na zamówienie

Sierpień
1998

Budowa struktury wsparcia technicznego dla klientów korporacyjnych

Rozwinięcie strategii kompleksowych usług wsparcia technicznego, realizacja projektu standaryzacji infrastruktury informatycznej,realizacja projektu standaryzacji przetwarzania danych.
Czerwiec
1998

Otwarcie ośrodka w Poznaniu

Ośrodek Altkom Akademia Poznań - mapa
Maj
1998

Przekształcenie Altkom Matrix ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Spółkę Akcyjną

Kwiecień
1998

Powołanie zespołu zajmującego się podstawami technologii internetowej

Podjęcie współpracy z firmą SUN, szkolenia w języku Java, realizacja aplikacji internetowych w języku Java.
Marzec
1998

Powołanie zespołu zajmującego się wdrożeniami technologii monitorowania i zarządzania pracą dużych systemów informatycznych

Rozwój zespołu ds. zarządzania i administracji sieciami lokalnymi w dużych ośrodkach przetwarzania danych, współpraca z firmą IBM przy wdrażaniu systemu Tivoli.
Luty
1998

Powołanie zespołu do prac nad rozwiązaniami do gromadzenia i analizy informacji typu Data Warehouse i Data Mart

Realizacja strategii specjalizacji w rozwiązaniach aplikacyjnych wspomagających zarządzanie, realizacja strategii rozwoju w kierunku dużych rozwiązań dla klientów korporacyjnych, realizacja projektów z dominująca rolą analizy biznesowej.
1997
1996
Listopad
1996

Powołanie zespołu zajmującego się technologiami UNIX

Realizacja strategii rozszerzenia usług poza klasę PC w kierunku komputerów średniej i dużej mocy.
Luty
1996

Uzyskanie statusu Novell Systems House (odpowiednik Platinium Reseler)

Kontynuacja rozwoju w dziedzinie rozwiązań sieciowych klasy PC.
1995
Lipiec
1995

Otwarcie ośrodka w Katowicach. Udzielenie leasingu na koncepcję i realizację szkoleń lokalnym firmom edukacyjnym

Przygotowanie do realizacji programów szkoleniowych w skali ogólnopolskiej.
Kwiecień
1995

Rozpoczęcie współpracy z firmą Lotus i powołanie zespołu ukierunkowanego na wdrożenia systemów obiegu informacji i dokumentów

Wykorzystanie doświadczeń integrujących rozwiązania komunikacyjne i aplikacyjne, rozpoczęcie strategii specjalizacji w opracowywaniu aplikacji wspomagających zarządzanie.
1994
Październik
1994

Powołanie zespołu analityków i programistów oraz rozpoczęcie prac nad oprogramowaniem aplikacyjnym

Realizacja idei kompleksowych usług informatycznych
(pion Software & Consulting).
Wrzesień
1994

Altkom Matrix - System Symfonia

Premiera Systemu SYMFONIA - pierwszego polskiego system wspomagającego zarządzanie dla małych i średnich firm napisanego w środowisku Microsoft Windows.
1993
Sierpień
1993

Otwarcie ośrodka w Krakowie

Początek kształtowania ogólnopolskiego charakteru firmy.
Kraków - mapa Kraków Ośrodek Altom Akademia Kraków Altkom Kraków Ośrodek
Styczeń
1993

Powstaje Altkom Matrix Sp. z o.o.

Rozpoczęcie prac nad pierwszym w Polsce, dedykowanym systemem wspomagającym zarządzanie dla małych i średnich firm systemem SYMFONIA.
Altkom Matrix logo
1992
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem, nie pokazuj więcej.